Pro uchazeče

Kariéra

Už jste si přečetli něco o nás, podívali se na možnosti uplatnění, a třeba máte vybranou pozici, na kterou chcete zareagovat ? Skvělé, a aby nám to oboustranně hned o začátku fungovalo, podívejte se na pár informací, jak to u nás vypadá a jak probíhá pohovor.

Koho hledáme ?

Nabízíme pracovní příležitosti všem, kteří chtějí pracovat v zemědělství a nebude jim vadit sezónní charakter většiny pracovních pozic. Mají týmového ducha a záleží jim na osobním rozvoji. V NAVOSU, ale i ve skupině, jsou pozice jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené specialisty a manažery.

Jak u nás probíhá výběrové řízení ?

Forma a délka výběrového řízení závisí na typu pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Nejčastěji probíhá v jednom až dvou kolech s délkou trvání 2-4 týdny. Pokud váš profesní profil odpovídá potřebám hledané pozice, kontaktujeme vás s pozvánkou do výběrového řízení, které má nejčastěji formu osobního pohovoru. Na vybrané pozice specialistů může být součástí výběrových řízení i písemné ověření odborných znalostí nutných pro výkon pozice. Pokud je u vybrané pozice kladen důraz na znalost např. cizího jazyka nebo jiné odborné znalosti, počítejte s tím, že budou vaše znalosti prověřeny.

V rámci výběrového řízení budete mít možnost dozvědět se podrobnosti o vybrané pozici a zeptat se vše, co vás v této souvislosti zajímá. Na pohovor se připravte, ověřte si, jakou formou bude probíhat, na které adrese a kdo je vaší kontaktní osobou. Po ukončení výběrového řízení je všem účastníkům sdělen výsledek výběrového řízení, a to buď emailem nebo telefonicky.

Máte zájem u nás pracovat ?

V případě, že Vás nezaujala žádná z našich nabídek pracovních pozic, a jste přesvědčeni, že můžete v naší společnosti uplatnit svoje zkušenosti zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na adresu kariera@navos-km.cz. 

Informujeme vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost NAVOS, a.s. zpracovávat vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy, a to po dobu nezbytně nutnou. Při zpracování vašich údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu, nebudeme je předávat žádné fyzické ani právnické osobě. V souladu s příslušnými předpisy vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým údajům, máte právo vyžadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Rovněž vás informujeme, že v naší společnosti nedochází k automatizovanému rozhodování ani profilování.