Úvod
Pro studenty a absolventy

Kariéra

Vyzkoušej si, jak to u nás přímo chodí. Přijď se podívat do společnosti s letitou tradicí, a když Ti to půjde, rádi Tě přijmeme mezi nás!

V období žní můžeš k nám na brigádu, náplní práce jsou lehčí manuální práce na našem nákupním středisku - obilním silu, váze nebo v laboratoři. Podmínka je mít více jak 15 let, ukončené základní školní vzdělání a chuť pracovat alespoň 2 týdny. Pokud máš zájem obrať se na kariera@navos-km.cz.

Žáci a studenti

Chcete zjistit, jak to u nás funguje? Po předchozí domluvě vás přivítáme na exkurzi. Pokud máte o exkurzi zájem, dejte nám v dostatečném časovém předstihu vědět. Domluvíme se dle aktuálních možností. Pište na kariera@navos-km.cz.

Absolvent SŠ

Praxi u nás můžeš získat jak v průběhu studia, tak v rámci bakalářského a magisterského studia na VŠ. Záleží jen na Tobě, kdy a kde budeš chtít praxi absolvovat. Každou praxi vyřizujeme individuálně.

Absolvent VŠ

Máš chuť na sobě pracovat, dále se rozvíjet a vést lidi? V tom případě Tě rádi přivítáme v našem absolventském Trainee program na stránkách www.agrofert.cz/kariera/pro-absolventy nebo nám napiš na kariera@navos-km.cz.